Menu Zamknij

Roboty ziemne – wykopy

Roboty ziemne - wykopy - niwelacje terenu - zagęszczanie gruntu

Firma Robo-Kop to nie tylko roboty ziemne, lecz również roboty ciężkie. Wśród naszej szerokiej oferty usług znajdują się także wyburzenia i rozbiórki. Nie ma znaczenia czy są to obiekty budowlane, jak np. stare, rozwalające się budynki mieszkalne czy też wielkie hale lub konstrukcje budowlane. Nasz specjalnie wyszkolony zespół pracowników oraz nasze maszyny poradzą sobie z każdym obiektem. Wykonujemy niwelacje terenu i zagęszczanie gruntu.

Wyburzenia uznawane są za jedne z najbardziej niebezpiecznych prac. Nam zależy na tym, aby wszystko odbyło się tak jak należy. Dlatego nad całym procesem czuwa zespół nadzorców, którzy pilnują, aby poza obiektem wyburzanym nie ucierpiał żaden człowiek, ani też żaden przypadkowy obiekt. Do prac zatrudniamy wyłącznie najlepszych. Każdy nasz pracownik został specjalnie wyszkolony, aby prace wykonywał bezpiecznie i terminowo. 
Usługi świadczymy m.in. w takich miastach jak KatowiceZabrzeBędzinBytomDąbrowa GórniczaSosnowiecŚwiętochłowiceŚląsk

Oferujemy Państwu:

– wykopy,
– nasypy,
– niwelacje,
– zagęszczenia,
– stabilizacje,
– melioracje,
– humusowanie,
– rekultywacje.

W naszej firmie wykorzystujemy do pracy jedynie najlepszy sprzęt.
W naszym posiadaniu znajdują się koparki kołowe, koparki gąsienicowe, koparko-ładowarki, walce, spycharki, zagęszczarki, wozidła przegubowe, ciągniki, wywrotki, zamiatarki, beczkowozy.

Każde z tych urządzeń sprawdza się w nawet najtrudniejszych warunkach.
Szeroki wybór pojazdów zdecydowanie ułatwia też wykonanie poszczególnych rodzajów zadań.
W każdą prace angażujemy się całkowicie