Menu Zamknij

Wynajem maszyn budowlanych

Wynajem maszyn budowlanych Śląsk - Katowice, Sosnowiec, Zabrze

Firma „ROBO-KOP”, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, poszerzyła zakres swoich usług. Teraz już nie tylko oferujemy wykonanie wszelkich robót ziemnych, lecz również oferujemy wynajem maszyn budowlanych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet wielobranżowe przedsiębiorstwa potrzebują czasem pomocy z zewnątrz, i że nie każdy może pozwolić sobie na zakup specjalnych maszyn budowlanych, których użyje tylko raz. Zresztą, takie rozwiązanie jest dosyć nieekonomiczne. Lepiej ułatwić ten proces i po prostu wynająć niezbędne maszyny.

W naszej firmie wynajem koparki jest tak samo prosty jak wynajem samochodu z wypożyczalni. Wystarczy że skontaktują się Państwo z nami i powiedzą, do jakiego rodzaju prac potrzebne są maszyny. Oferujemy wynajem maszyn wraz z wykwalifikowaną obsługą operatorską, płynami eksploatacyjnymi oraz ubezpieczeniem. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że maszyny będą obsługiwane przez specjalnie przeszkolone osoby, a ewentualne szkody nie nadwyrężą Państwa budżetu.

Oferujemy wynajem koparek i innych maszyn budowlanych na okres do 1 roku. Bo doskonale wiemy, że czasem nawet najbardziej starannie dopracowany harmonogram prac może się zmienić. Czas wynajmu zależny jest od Państwa potrzeb.

Do wspópracy zapraszamy nie tylko duże firmy i przedsiębiorstwa, lecz również osoby fizyczne. Wynajem koparki to idealne rozwiązanie, gdy budują Państwo swój wymarzony dom i potrzebują sprzętu do prac ziemnych. Oferujemy pełen zakres doradztwa – od wyboru najlepszych maszyn, aż po pełne rozplanowanie prac.
   
Katowice to główny obszar naszej działalności, ale wynajem maszyn realizujemy też w miastach okolicznych i na terenie Śląska. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i zobacz, jak prosty jest wynajem koparek. Zapewniamy satysfakcję z wyboru naszej firmy.

Przy wynajmach długoterminowych udzielamy specjalnych rabatów.
Szczegóły uzyskają Państwo od naszych przedstawicieli,
którzy zaoferują najatrakcyjniejsze warunki cenowe.